قوانین استفاده از سایت

صفحه اصلي   قوانین استفاده از سایت

قوانین استفاده از خدمات وب سایت پردیس خودرو


کاربر گرامی جهت ثبت آگهی و عضویت در سایت پردیس خودرو لطفاٌ قوانین را با دقت کامل مطالعه فرمایید. قوانین موجود جهت امنیت و اطمینان شما کاربران عزیز تدوین شده است. دقت فرمایید عضویت شما و آغاز استفاده از خدمات این وب سایت به منزله موافقت شما با قوانین تدوین شده می باشد.


کلیه فعالیت های وب سایت پردیس خودرو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.بدیهی می باشد که درج هر گونه آکهی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

مطالب درج شده درآگهی هر کاربر به منزله تایید آن توسط مدیریت وب سایت نمی باشد و کلیه مسدولیت محتوی آکهی بر عهده خود کاربر می باشد.
کلیه مطالب و آکهی های ارائه شده توسط کاربران قبل از نمایش در سایت توسط مدیریت سایت بررسی می گردد و پس از تایید نمایش داده خواهد شد .مدیریت سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد در صورتی که مطالب ارائه شده توسط کاربران خلاف قوانین این وب سایت باشد بدون اطلاع قبلی ویرایش یا حذف نماید.

وب سایت پردیس خودرو در قبال صحت اطلاعات درج شده در آگهی کاربران مسئولتی ندارد .لذا قبل از هر گونه معامله و داد و ستد از صحت اطلاعات ارائه شده اطمینان لازم را بعمل آورید.

نشر و ارائه هر گونه مطلبی که باعث هتک حرمت و تجاوز به حقوق شخصی و عمومی دیگران شود و همچنین ارائه مطالب توهین آمیز و تهدید آمیز ،مطالب مبتذل ،کلمات رکیک و هر گونه مطالب مجرمانه ممنوع می باشد.

کاربران می توانند با پیام شخصی به مدیریت وب سایت توسط منوی ارتباط با ما شکایت خود را نسیت به انتشار هر گونه مطلب غیر مجاز و غیر تخصصی که خلاف قوانین این وب سایت می باشد را اعلام کنند.مدیریت وب سابت در صورتی که شکایت وارد شده را تایید نماید با اخطار کتبی به فرد خاطی اقدام به محدود کردن یا بستن حساب کاربر می نماید و در صورت عدم تایید شکایت وارده با ارسال دلیل به کاربر شاکی ،شکایت فوق را مختومه اعلام می نماید.

هر کاربر فقط می تواند یک نام کاربری داشته باشد و در صورت فعالیت با بیش یک نام کاربری حساب کاربری آن محدود یا حذف می گردد.

هر آکهی فروش باید فقط مختص یه یک خودرو باشد و در صورت اشاره به چند خودور در یک آکهی ،آگهی فوق از سوی مدیریت سایت ویرایش یا حذف می گردد

امکان هر گونه تغییر در نوع خودرو ،مدل ،رنگ و غیره پس از ثبت آکهی توسط کاربر وجود ندارد.

کاربرانی که از پرداخت آنلاین توسط درگاه بانکی استفاده می نمایند، در صورت عدم تایید سفارش آنها توسط مدیریت وب سایت به هر دلیل ،وجه پرداخت شده توسط کاربر ظرف مدت 24 ساعت توسط سیستم بانکی عودت داده خواهد شد.همچنین در صورت درخواست خود کاربر به اعتبار شخصی کاربر در وب سایت اضافه می گردد.

قوانین فوق تا زمانی که در این وب سایت به نماش درآید دارای اعتبار می باشد.مدیریت این وب سایت این حق را محفوظ می دارد که جهت بهبود کیفیت و امنیت اقدام به تعدیل و گسترش قوانین فوق نماید.پس به کاربران پیشنهاد می گردد که قبل از هر با استفاده از خدمات این وب سایت اقدام به مطالعه قوانین و مقررات سایت بنمایند.

استفاده از مطالب ارائه شده در این وب سایت به هر شکل و بدون نام بردن از وب سایت پردیس خودرو و بدون مجوز مدیریت وب سایت ممنوع می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت.

کلیه حقوق این وب سایت به همراه کلیه مطالب و طرح سایت متعلق به پردیس خودرو می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.در خاتمه وب سایت پردیس خودرو امیدوار است ضمن احترام به شما کابران گرامی محیطی امن با کاربرد آسان جهت رونق دادن به کسب و کار شما کاربران گرامی فراهم آورده باشد

عضويت در خبرنامه