درباره پردیس خودرو

صفحه اصلي   درباره پردیس خودرو

با توجه به سرعت روز افزون تکنولوژی و تجارت الکترونیک و حذف روش های سنتی در خصوص
خرید خودرو و فروش خودرو پردیس خودرو برآن شد که اقدام به راه حلی نوین بر پایه تجارت الکترونیک انجام دهد که منجر به ساده سازی و کم کردن زمان در خصوص برقراری ارتباط بین فروشنده خودرو و خریدار نماید .


از همین رو ما با بررسی علمی و استفاده از تجارب خود در خصوص خرید خودرو و فروش خودرو اقدام به تاسیس این سایت نموده تا فروشنده های خودرو های نو و دست دوم در کمترین زمان ممکنه و هزینه اندک اقدام به ارائه خودرو خود نموده تا علاوه بر مزایا فوق از بازدید میلیون ها نفر در روز برخودار گردند
undefined

undefined

 همچنین خریداران هم در این بازار شلوغ و پردغدغه بتوانند بدون واسطه و در کمال آرامش و بدون هزینه کردن اقدام به گزینش کردن خودروی مورد علاقه خود نمایند. پردیس خودرو همچنین با ارائه اطلاعات گوناگون از قبیل مشخصات فنی ، قیمت خودروهای صفر و اخبار روز مرتبط با خودرو سعی در کمک به کاربر در تصمیم گیری خود در خصوص فروش خودرو و یا خریدخودرو نموده است.

 پردیس خودرو تلاش نموده در این وب سایت با دوری از پیچدگی های وب سایت های مشابه و ساده سازی فرایند ثبت آکهی و همچنین جستجوی خودروی جهت خرید خودرو ، فعالیت را برای کابران آسان نمایند تا در کمترین زمان ممکنه اقدام به خرید خودرو یا فروش خودرو نمایند.

لیکن این وب سایت آماده همکاری و دریافت نظرات و پیشنهادات شما صاحبنظران در خصوص بهبود در کیفیت خدمات رسانی می باشد.

 

عضويت در خبرنامه