مزيت ثبت آگهي

صفحه اصلي   مزيت ثبت آگهي

مزیت ثبت آگهی در سایت پردیس خودرو

سرعت روز افزون تکنولوژی در تمامی زمینه ها باعث گردیده که روش های سنتی کنار گذاشته و روش های نوین متناسب با تکنولوژی روز جایگزین گردد.در زمینه تجارت و خرید خودرو و فروش خودرو هم روش های سنتی و زمان بر در حال منسوخ شدن می باشد.در حال حاضر در کشورمان بدلیل هم گیر شدن ایتنرنت و استفاده بسیاری از مردم از مهم باعث گردیده که مشتریان جهت پیدا کردن مایحتاج و کالا مورد نیاز خود در اینترنت به جستجو بپردازند.

در خصوص خرید خودرو و فروش خودرو نیز بدلایل زیر استفاده از تبلیغات در اینترنت به شما کاربران گرامی پیشنهاد می گردد که این دلایل، مزیت تبلیغات اینترنتی بر روش های سنتی چاپ آگهی در روزنامه می باشد.

امروز زمان برای هم امری مهم می باشد .به همین دلیل کم شدن زمان در فرایند خرید و فروش در هر تجارتی باعث موفقیت می گردد. ثیت آگهی فروش خودرو در سایت پردیس خودرو باعث می گردد که شما فروشنده گرامی در هر زمان که نیاز به فروش خودوری خود گرفیتد با چند کلیک ساده اقدام به ثبت آگهی کرده و در همان زمان آگهی شما در دید هزاران بازدید کننده و مشتری بلقوه قرار می گیرد.و دیگر مانند روش های سنتی که باید دو روز قبل اقدام به ثبت آگهی در روزنامه نمایید زمان بر نمی باشد.

در روش های سنتی چاپ آگهی ، آگهی فروش خودروی شما یک روز در دید خریداران قرار می گیرد و انقضای آگهی شما فقط یک روز می باشد.اما با ثبت آگهی فروش خودرو در سایت پردیس خودرو بسته به نوع پکیج انتخابی بین 7 روز الی 60 روز می باشد.که این مسئله باعث کم کردن هزینه شما کاربر گرامی می گردد.

عکس خودرو شما یکی از مزیت های آگهی شما می باشد که باعث جذب مشتری می گردد .در روش های سنتی آگهی فروش خودروی شما دارای عکس نمی باشد. و لی با ثبت آگهی فروش خودور در سایت پردیس خودرو شما قابلیت آپلود کردن عکسهای خودرو خود بدلخواه خود می باشید.

در روش های سنتی امکان جستجوی خودروی مورد نظر مشتریان به سختی و زمان بر می باشد. ولی در سایت پردیس خودرو جستجو براحتی امکانپذیر می باشد. بطوریکه مشتریان با هر آیتم از قبیل قیمت ، توع خودرو، رنگ و غیره قابلیت جسجو را دارند.

با ثبت آگهی فروش خودرو در سایت پردیس خودرو در هزینه های خود صرفه جویی خواهید نمود.زیرا در روش های سنتی چاپ آگهی در روزنامه شما برای یک روز هزینه بالایی پرداخت می نمایید اما با آگهی فروش خودرو در سایت پردیس خودرو بسته به نوع پکیج انتخابی هزینه ناچیزی جهت چند روز پرداخت خواهید نمود.

در پایان به استحضار شما کاربر گرامی می رساند که ما سعی نموده ایم که محیطی امن با کاربرد ساده جهت رونق بخشیدن به تجارت شما فراهم آوریم و به شما پیشنهاد می کنیم که با توجه به دلایل فوق با ثبت آگهی خود در فضای اینترنتی سایت پردیس خودور هر چه سریتعر به این مهم دست پیدا کنید.

شما در سایت پردیس خودرو ثبت آگهی کنید ما برای شما تبلیغ می کنیم.

عضويت در خبرنامه