کمپانی چینی گک در اندیشه فتح بازار های جهانی

  کمپانی چینی گک در اندیشه فتح بازار های جهانی

1

حدود یک سال قبل تصاویر از محصولات شرکت"گک"در ایران منتشر شده بود که نشان می داد یک شرکت داخلی با نام الماس داران ایران قصد دارد محصولات این برند نا آشنای چینی را برای ورود به بازار ایران مهیا کند اما تاکنون خبری از شرکت نشده است.البته شرکت مرتب خودرو شاسی بلند گک GX5 را بصورت محدودی وارد بازار ایران کرد که به موفقیت چندانی دست پیدا نکرد.حالا این برند چینی قصد دارد با ورود به بازHرهای آمریکا اسم و رسمی برای خود بیابد.

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" این شرکت اعلام کرده که اواخر سال جاری میلادی یک مرکز تحقیق و توسعه در آمریکا به راه خواهد انداخت و قصد دارد ظرف سه سال آینده وارد بازار خودروی این کشور شود.

GAC در نمایشگاه دیترویت 2017 با سه مدل جدید شامل یک کراس اوور هیبریدی کانسپت، یک SUV جدید و اولین خودرو  الکتریکی خود حضور یافت.

گک EnSpirit

گک EnSpirit

گک EnSpirit

گک EnSpirit

کانسپت هیبریدی GAC بنام EnSpirit و SUV این شرکت GS7 نام دارد و این احتمال می رود که نامزد اصلی خودروساز چینی برای اولین حضور در بازار آمریکا باشد.

گک GS7

گک GS7

گک GS7

گک GS7

خودروی الکتریکی GAC نیز GE3 نام دارد و این شرکت می گوید که بالاترین سطح تحقیق و توسعه مستقل مهندسی در کنار قابلیت های فناورانه بی نظیر در آن به کار گرفته شده است.

گک GE3

گک GE3

گک GE3

گک GE3

فنگ ژینگ یا رئیس شرکت GAC به خبرنگاران گفت: امیدوار است که این شرکت تا سال 2018 خودروهای خود را با استانداردهای ایمنی آمریکا سازگار کند. اما بی شک ما تا سال 2019 محصولات مان را به بازار آمریکا صادر خواهیم کرد.

زمانیکه GAC در سال 2015 با خودروی GS4 در نمایشگاه خودرو دیترویت حاضر شد، پیش بینی کرد که تا سال 2017 وارد بازار این کشور خواهد شد. اما با حضور گسترده این شرکت در نمایشگاه امسال و تایید رئیس این شرکت، به نظر می رسد که GAC حداکثر تا 2019 در آمریکا به فروش خواهد رسید.

 

 

برای دریافت آخرین اخبار صنعت خودری ایران و جهان  و پیوستن به  کانال اختصاصی تلگرام  پردیس خودرو اینجا کلیک کنید

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/10/23-12:23:42 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 36 بار
برچسب :
گك برند چيني گك

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *عضويت در خبرنامه