میتسوبیشی از توقف تولید لنسر خبر دارد


صفحه اصلي   مجله ماشین

  میتسوبیشی از توقف تولید لنسر خبر دارد

تحريريه پرديس خودرو :اگر از میتسوبیشی در خصوص آینده محصولات خود صحبت کنید در جواب خواهید شنید که این شرکت به شدت بروی تولید و بروزرسانی بخش کراس اور ها تمرکز کرده است.اگر در خصوص موفقیت های فعلی این شرکت سئوال کنید شما با خبر فروش بیش از حد انتظار میتسوبیشی میراژ مواجه خواهید شد.اما اگر در خصوص وضعیت لنسر از این شرکت سئوال کنید با سکوت ربرو خواهید شد.

میتسوبیشی لنسر

میتسوبیشی لنسر

دلیل این سکوت معنا دار این است که قرار است لنسر برای همیشه از خط تولید این کمپانی ژاپنی خارج گردد و ظاهر هیچ محصولی برای جایگزینی آن مشخص نشده است. معاون بخش آمریکایی میتسوبیشی اعلام کرد که این شرکت وارد فاز اولیه خروج از خط تولید لنسر گردیده است و در ماه اوت 2017 تولید این خودرو بطور کامل متوقف خواهد شد.

دن در جوب خبرنگاران که از او در خصوص جایگزینی این خودرو با توجه به شریک شدن این شرکت با نیسان سئوال کرده بودند گفت:ما نیازی به جایگزین این خودرو نداریم و با توقف تولید لنسر چیزی را از دست نخواهیم داد.همچنین تصیمیم به خروج از خط تولید این خودرو بسیار قبل از تر تواقف ما با نیسان گرفته شده بود.

میتسوبیشی لنسر

میتسوبیشی لنسر

لنسر در طول این سالها از فروش مناسبی برخوردار نبود و در بهترین حال تعداد 69000 دستگاه از این خودرو فروش رفته است. که این عدد در نهایت در سال 2016 به 14000 دستگاه کاهش یافته است.

اما در مقابل خودروی کوچک میراژ با موفقیت روز افزونی مواجه شده است و دن از عرضه نسخه جدید این خودرو قبل از سال 2020 را خبر داد.

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/10/18-12:18:56 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 61 بار
برچسب :
توقف لنسر ميتسوبيشي

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه