شاسی بلند هیدروژنی بعدی هیوندای با شعاع حرکتی بیشتر


صفحه اصلي   مجله ماشین

  شاسی بلند هیدروژنی بعدی هیوندای با شعاع حرکتی بیشتر

تحريريه پرديس خودرو :در حالی که شرکت هایی مانند تسلا به دنبال تولید خودروهای الکتریکی هستند و در این زمینه کمپانی مطرحی محسوب می شوند، شرکتی همچون هیوندای خودروهای هیدروژنی را هدف قرار داده و در سال 2014 نخستین مدل هیدروژنی آن معرفی شد و حال قصد داشته چند مدل دیگر در آینده معرفی کند.

پرديس خودرو

در حالی که این تلاش ستودنی بوده، اما شرکت های تویوتا و هوندا قدم بزرگتری نسبت به هیوندا برداشتند و به موفقیت نزدیکتر هستند. به گزارش Nikkei ژاپن، هیوندای روی شاسی بلند هیدروژنی جدیدی مشغول به کار است. این وب سایت می گوید نسل جدید شاسی بلند هیدروژنی هیوندای 30 درصد محدوده بیشتری نسبت به مدل قبلی پوشش می دهد. به گفته این سایت هیوندای شاسی بلند هیدروژنی بعدی محدوده 558 کیلومتری را سپری خواهد کرد.

پرديس خودرو

البته این مدل به زودی از راه نمی رسد و احتمالا در نمایشگاه ژانویه سال 2018 شاهد معرفی آن باشید. این احتمال وجود داشته که در سال 2017 هیوندای به معرفی این محصول بپردازد. این گزارش می افزاید که شاسی بلند موردبحث قیمتی 50 هزار دلاری خواهد داشت، بنابراین مقرون به صرفه نیست. مدل فعلی در ایالات متحده به فروش نمی رسد و یک خودرو اجاره ای بوده، بنابراین مشخص نیست که آیا نسل بعدی به فروش خواهد رسید یا خیر.

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/10/12-09:23:06 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 14 بار
برچسب :
شاسي بلند هيدروژني هيونداي هيدروژني

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه