تایید تولید 4 مدل بی ام و تمام الکتریکی


صفحه اصلي   مجله ماشین

  تایید تولید 4 مدل بی ام و تمام الکتریکی

تحريريه پرديس خودرو :مقامات بی ام و اعلام کرده اند که تا سال 2020 میلادی چهار مدل محصول تمام الکتریکی را برای عرضه آماده خواهد کرد. این محصولات الکتریکی احتمالا شامل X3 ،X4،سری 3 و یک خودروی مینی هاچ بک خواهد بود .

سری i محصولات بیام و

سری i محصولات بیام و

هارالد کوگر در محصاحبه بلومبرگ تایید کرده است که برنامه ریزی تولید خودروهای تمام الکرتیکی را آغاز کرده و اولین محصول ما با یک خودروی کوچک تمام الکتریکی در سال 2019 روانه بازار خواهد شد.

بی ام و که ظاهر در حال باختن قافیه به رقبای مشهور خود نظیر مرسدس بنز،آئودی و تسلا می باشد شدیدا به تکاپو اقتاد تا بتواند چندین محصول تمام الکرتیکی را روانه بازار کند. این سه شرکت رقیب در حاضر دارای محصولات تمام الکتریکی با برد ها مناسب هستند اما در عین حال در حال برنامه ریزی برای خودرو تمام الکتریکی با شعاع حرکتی  400کیلو متر هستند.

در خصوص جزعیات فنی این خودرو ها هنوز اطلاعاتی درز نکرده است اما انتظار می رود که بی ام و از تجربیات خود از تولید خودرو های مدرن سری "i" بهره ببرد.

خریدارنی که مایل هستند یک مینی تمام برقی الکتریکی را در خانه خود پارک کنند باید برای سه سال صبور باشند و این بدان معنی است که نزدیک ترین زمان برای عرضه اولین خودروی تجاری بی ام و  سال 2020 خواهد بود.

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/07/14-08:19:41 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 15 بار
برچسب :
بي ام و بي ام و الكنريكي خودروي الكتريكي

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه