انتشار پیش نمایش تصاویر وانت پیکاپ مرسدس بنز


صفحه اصلي   مجله ماشین

  انتشار پیش نمایش تصاویر وانت پیکاپ مرسدس بنز


تحريريه پرديس خودرو :بعد از مدتها بحث و گفتگو در خصوصص اولین وانت پیکاپ تجاری ،در نهایت شرکت مرسدس بنز تصمیم گرفت درست یک هفته قبل از رونمایی رسمی ،پیش نمایشی از این خودرو را در یک ویدئو منتشرکند.این در حالی اتفاق افتاد که چند روز دیگر د رتایخ 25 اکتبر این خودرو بصورت رسمی در استکهلم سوئد رونمایی خواهد شد.

پیش نمایش وانت پیکاپ بنز

پیش نمایش وانت پیکاپ بنز

وامت پیکاپ مرسدس بنز حاصل هماری بنز و اتحاد رنو- نیسان می باشد که برای پلت فرم آن از پلت فرم نیسان ناوارا و رنو الاسکا استفاده شده است.

در تصاویر منتشر شده خودرو در سایه و بصورت نا مفهوم نمایش داده شده تا هیجان رونمایی این خودرو را بالا برده شود. اما به سختی می توان تشخیص داد که بدنه خودرو به جز سقف و درب عقب منحصر به فرد بوده و هیچ شباهتی به نیسان ناوارا ندارد. نمای جلوی خودرو هم  از یک جلو پنجره مشبک به همراه چراغهای باریک تشکیل شده است.

پیش نمایش وانت پیکاپ بنز

پیش نمایش وانت پیکاپ بنز

یکی از گزینه های مورد نظر مرسدس برای این وانت پیکاپ،همان موتور 2.3 لیتری دیزلی نصب شده بر روی نیسان ناوار خواهد بود. البته موتور های دیگری از قبیل یک موتور شش سیلندر محصول خود بنز هم برای این خودرو قابل عرضه خواهد بود.همچنین مرسدس بنز برای تریم های بالای این خودروکیت بدنه AMG را ارائه خواهد داد.

پیش نمایش وانت پیکاپ بنز

پیش نمایش وانت پیکاپ بنز

احتمالا اولین وانت پیکاپ مرسدس بنز بصورت دو کابین و با قیمت بسیار رقابتی از سال 2018 وارد بازارهای جهانی گردد.

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/08/01-15:06:07 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 30 بار
برچسب :
وانت پيكاپ بنز تصاوير وانت بنز

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه