درگ مرسدس بنز AMG GT S و آئودی R8


صفحه اصلي   مجله ماشین

  درگ مرسدس بنز AMG GT S و آئودی R8

درگ مرسدس بنز AMG GT S و آئودی R8

درگ مرسدس بنز AMG GT S و آئودی R8

تحريريه پرديس خودرو :وب سایت معتبر انگلیس اتو اکسپرس به تازگی ویدئویی منتشر کرده است که به عملکرد دو سوپر اسپرت مرسدس بنز AMG GT S و آئودی R8 v10 می پردازد. با دیدن این ویدئو که درگ دو خودروی مورد نظر را بررسی می کند متوجه عملکرد ضعیف مرسدس بنز AMG GT S خواهیم شد. همچنین با دیدن این ویدئو متوجه خواهیم شد که چرا مرسدس بنز مدل قوتیر و سریعتر AMG R معرفی کرده و کوپه AMG C را در آینده نزدیک در محصولات خود خواهد داشت.

آئودی  R8

آئودی R8

این دو سوپر اسپرت هر دو دارای قیمت های مشابه هستند اما باید توجه داشت که خریداران گزینه های مختلفی را در قبال پرداخت قیمت 6 رقمب ابن  دو خودرو پیش رو دارند.

مرسدس بنز AMG GT S

مرسدس بنز AMG GT S

آئودی R8 دارای یک موتور 5.2 لیتری V10 نتفس طبیعی می باشد که قدرت این موتور توسط گیربکس 7 سرعته اتوماتیک به هر دو محور منتقل می گردد.در مقابل مرسدس بنز AMG GT S دارای موتور سنتی این کمپانی با حجم موتور 4.0 لیتری V8 و مجهز به بی توربو خواهد بود که برای انتقال قدرت به چرخهای عقب به یک جعبه دنده اتوماتیک هفت سرعته مجهز شده است.

نتایج بدست آمده

نتایج بدست آمده

استفاده از سیستم چهار چرخ متحرک ناخواسته باعث افزایش وزن می گردد اما همانطور که در این فیلم مشخص است  آئودی با وجود بهره بردن از سیستم در عملکردش تاثیر چندانی نداشته است. البته باید توجه داشتم که آئودی با توجه چهار چرخ بودن باز هم سبکتر از مرسدس بنز AMG GT S خواهد بود.

تنها شانس پیروز شدن مرسدس بنز در این درگ داشتن موتور توربو شارژر دار با گشتاور بالاست اما با دیدن این ودیئو می بینم که این مزیت هم به داد این خودرو نرسید و در نهایت آئودی با اختلاف زیادی پیروز این نبرد خواهد بود.

 

برای مشاهده ویدئو مذکور اینجا کلیک کنید.

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/10/11-15:03:34 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 39 بار
برچسب :
مرسدس بنز AMG GT S درگ خودرو آئودي R8

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه