کیا اسپورتیج 2016: 5 دلیل برای خرید


صفحه اصلي   مجله ماشین

  کیا اسپورتیج 2016: 5 دلیل برای خرید

کیا اسپورتیج 2016

کیا اسپورتیج 2016

تحريريه پرديس خودرو :بر خلاف همرده ی جدیدا طراحی مجدد شده ی کیا، کیا اسپورتیج 2016 در سر تیتر ها توجه زیادی به کیا اسپورتیج 2016 نشده است. به هر حال، اگر نگاهی دقیقی به چیزهایی که اسپورتیج ارائه می دهد بکنید، متوجه می شوید یکی از دلپذیرترین کراس اوورهای کوچک در بازار است. 5 دلیل برای خرید این خودروی زیبا و مقرون به صرفه ی کیا وجود دارند که بیان کننده ی عالی بودن آن هستند.

ظاهر مدرن

کیا پا در مسیر ظاهر جدید و زیبا گذاشته است و اسپورتیج یکی از اولین مدل هایی است که در این راستا تولید شده است. سرپرست بخش طراحی پیشین آئودی اکنون در کیا مشغول به کار است و واقعا هم کار می کند. حالا یک ظاهر اروپایی مدرن دارد که واقعا اعتبار و درجه ی این کراس اوور مقرون به صرفه را افزایش داده است. حتی کراس اوور های گران تر نیز در مقابله با این ظاهر زیبای کیا درمانده اند.

نمای عقب کیا اسپورتیج 2016

نمای عقب کیا اسپورتیج 2016

سواری خوب

اسپورتیج با اولویت قرار دادن عملکرد ارزش نام خود را حفظ کرده است، بر خلاف بیشتر کراس اوور های کوچک. برای مثال، به صورت موثری نرمی و دقیق بودن در جاده را متعادل کرده است. هر اسپورتیجی همچنین یک سیستم تعلیق اسپورت نیز دارد که باعث می شود در جاده هایی که می توان در آنها سریع رفت لذت بخش باشد. با همه ی این گفته ها، این کراس اوور مسلما لذت بیشتری نسبت به دیگر رقیبانش دارد.

نمای داخلی کیا اسپورتیج 2016

نمای داخلی کیا اسپورتیج 2016

کابین مجهز

مشتریان انتظار وجود تجهیزات زیاد در همه ی محصولات کیا را دارند و اسپورتیج هم این خواسته را برآورده کرده است. کیا حتی در مدل ساده ی XL هم بلوتوث،اتصال USB و صندلی های عقب تاشو قرار داده است. بیشتر تیپ ها مجهز به کنترل های صوتی UVO و دوربین دید عقب هستند که در دنده عقب ایمنی را افزایش می دهد. بالاترین تیپ ها دارای بالاترین تجهیزات می باشند، تجهیزاتی مانند نمایشگر لمسی 7 اینچی با سیستم جهتیابی و صوتی Infinity، تودوزی چرم و سقف آفتابگیر متحرک. برای یک کراس اوور ساده، این ها آپشن های زیادی هستند.

دو موتور پیشرفته

معمولا در هنگام خرید یک کراس اوور کوچک وجود تنها یک موتور یک مشکل است، اما کیا دو موتور ارائه می دهد. موتور ساده یک 4 سیلندر 2.4 لیتری است که 177 اسب بخار نیرو تولید می کند. بهترین بخش چیست؟ مصرف سوخت آن 8.4 لیتر در صد کیلومتر در بزرگراه است. اگر این کافی نیست، موتور 4 سیلندر توربوشارژ 2 لیتری با 260 اسب بخار نیرو دیگه واقعا باید کافی باشد. این دو موتور انتخاب های عالی ای هستند.

نمای جانبی کیا اسپورتیج 2016

نمای جانبی کیا اسپورتیج 2016

گارانتی بدون نگرانی

کیا برای همه ی مدل هایش، من جمله اسپورتیج گارانتی پوشش بدنه ی 5 ساله یا 96000 کیلومتری و گارانتی موتور 10 ساله یا 160000 کیلومتری عرضه می کند. این باعث می شود اطمینان فوق العاده ای برای این خودرو به ارمغان بیاید و همچنین یک گارانتی پیشتاز است.

نظر پردیس خودرو

بله، کیا اسپورتیچ زیاد سر و صدا نکرده، اما اجازه ندهید این حقیقت شما را گمراه کند. کافی است یک بار آن را امتحان کنید تا مشتری شوید.

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/06/06-01:22:13 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 510 بار
برچسب :
كيا اسپورتيج 2016 خريد اسپورتیج 2016

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه