معرفی کراس اور جسور اینفینیتی QX50 در دیترویت


صفحه اصلي   مجله ماشین

  معرفی کراس اور جسور اینفینیتی QX50 در دیترویت

اینفینیتی QX50

اینفینیتی QX50

تحريريه پرديس خودرو :هفته گذشته کمپانی ژاپنی اینفینتی تصاویر مربوط به کراس اور مفهومی QX50 را منتشر کرد. حالا این کراس اور خوش چهره در  دیترویت برای اولین بار به نمایش عمومی گذاشته شد.اینفینیتی می گوید این خودروی پیش نمایشی از  محصولات آینده این شرکت در سگمنت محبوب کراس اورهای خواهد بود.

اینفینیتی QX50

اینفینیتی QX50

QX50 را می توان انقلابی در تغییر محصولات شاسی بلند های جبعه شکل سنتی اینفینیتی دانست که با ظاهری آئرودینمایک و متفاوت با محصولات قبلی این شرکت طراحی شده است.

اینفینیتی QX50

اینفینیتی QX50

چراغهای باریک  و کشیده جلو،جلو پنجره مشبک بزرگ با حاشیه استیل و درب موتور برجسته نمای جلو خودرو را کاملا تهاجی کرده است. برجستگی روی درب موتور از ستون A آغاز شده و لبه چراغهای جلو کشیده شده است همچنین خط شانه ای کنار خودرو بصورت برجسته سرتاسر نمای جانبی خودرو کشیده شده است.

اینفینیتی QX50

اینفینیتی QX50

شیب زیاد سقف باعث شده که نمای جانبی خودرو کاملا اسپرت به نظر برسد.چراغهای عقب QX50 هم دقیقا مانند چراغهای جلو بصورت LED طراحی شده است. این چراغها در کنارسپر عظلانی و اسپویلر نقره رنگ که در طرفین آن خروجی های دوگانه اگزوز های تعبیه شده نمای جسورانه خودرو را تکمیل می کند.

اینفینیتی QX50

اینفینیتی QX50

در داخل کابین QX50 هم از چرم سفید رنگ که بصورت الماس گونه طرح شده ، خودنمایی می کند. همچنین استفاده از قطعات چوبی زیبا داخل کابین این خودرو را کاملا لوکس جلوه می دهد.در مرکز داشبورد جلو صفحه نمایشی حضور دارد که اطلاعات مورد راننده را در اختیارش قرار خواهد داد.

اینفینیتی QX50

اینفینیتی QX50

پیشرانه در نظر گرفته شده برای  QX50 موتوری 2.0 لیتری مجهز به تکنولوژی جدید توربو شارژر فشرده ساز متغییر خواهد بود. این موتور قادر خواهد بود که قدرتی معادل 268 اسب بخار را تولید کند.همچنین این موتور به کمک این تکنولوژی از مصرف بهینه سوخت برخودار خواهد شد.

اینفینیتی QX50

اینفینیتی QX50

اینفینیتی در این خودرو بسیاری از ایده های آینده این برند راز قبیل رادارهای پیشرفته و غیره را به نمایش گذاشته است.

از آنجا که این خودرو مفهومی کاملا واقعی و بدور از رادیکا ل بودن طراحی شده است انتظار می رود نسخه تجاریQX50 بسیار شبیه به این مفهومی باشد.

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/10/21-12:49:25 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 15 بار
برچسب :
اينفينيتي QX50 نمايشگاه ديتريوت 2017

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه