سانگ یانگ کوراندو فیس لیفت معرفی شد


صفحه اصلي   مجله ماشین

  سانگ یانگ کوراندو فیس لیفت معرفی شد

سانگ یانگ کوراندو فیس لیفت

سانگ یانگ کوراندو فیس لیفت

تحريريه پرديس خودرو :سانگ یانگ بعنوان یکی از قدیمی ترین خودروسازهای کره جنوبی برنامه بلند مدت را در خصوص بروز رسانی محصولات  خود در جهت مدرن سازی و همگام شدن با صنعت خودرو جهان آغاز کرده و یک به یک محصولات خودرو را بروزرسانی می کند. از سال گذشته حضور سانگ یانگ رکستون جدید از سوی این شرکت مطرح شده و تاکنون چندین مدل مفهومی از این خودرو را در نمایشگاه های مختلف رونمایی کرد.

سانگ یانگ کوراندو فیس لیفت

سانگ یانگ کوراندو فیس لیفت

اما قبل از رونمایی از رکسون جدید این شرکت از کوراندو فیس لیفت شده در کره جنوی رونمایی کرد. سانگ یانگ کوراندو که حضور دو نسل مختلف را در ایران تجربه کرده است  در بخش کراس اور های کوچک قرار گرفته و در کشورمان هم با استقبال نسبی روبرو گردیده بود.

سانگ یانگ کوراندو نیو فیس

سانگ یانگ کوراندو نیو فیس

کوراندو فیس لیفت شده بیشترین تغییرات را در نمای جلو خودرو شاهد بوده است ، جایی که طراحان این خودرو با تغییر در چراغ های جلو و جلو پنجره نمایی  کاملا خشن و تهاجمی را تداعی کرده اند..از دیگر تغییرات نمای جلو می توان به تغییر چراغهای مه شکن از حالت دایره شکل به حالت جدید می باشد. اما طراحان کره ای تغییری را در نمای عقب خودرو ایجاد نکرده و همه چیز مانند قبل باقی مانده است.

کابین سانگ یانگ کوراندو فیس لیفت

کابین سانگ یانگ کوراندو فیس لیفت

از نقاط ضعف کوراندوی نسل فعلی طراحی تاریخ گذشته داخل کابین این خودرو بوده که سانگ یانگ با بروزرسانی بعضی از قسمتها نظیر غربیلک فرمان و پشت آمپر، چهره جدید را به کابین این خودرو بخشیده اند. در مرکز داشبورد کوراندو همانند نسل فعلی صفحه نمایش لمسی به چشم می خودرو که طبق اعلام کمپانی سانگ یانگ سیستم صوتی هارمن برای آن قابل سفارش است.

سانگ یانگ کوراندو فیس لیفت

سانگ یانگ کوراندو فیس لیفت

پیشرانه موجود برای نسخه فیس لیفت همانند سابق یک پیشرانه 2.0 لیتری بنزینی و چهار سیلندر خواهد بود که توانایی تولید 150 اسب بخار را دارا خواهد بود.این موتور برای انتقال قدرت با یک جعبه دنده شش سرعته دستی و  یا اتوماتیک جفت خواهد شد.

قرار است سانگ یانگ کوراندو نیو فیس در سال جاری میلادی روانه بازار های جهانی شود که انتظار می رود رامک خودرو در سال 1396 اقدام به ورود این خودرو نماید.

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/10/20-15:14:18 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 35 بار
برچسب :
سانگ يانگ كوراندو كوراندو فيس ليفت كوراندوي جديد كوراندو نيو فيس

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه