رونمایی میتسوبیشی GT PHEV :سامورایی قد بلند


صفحه اصلي   مجله ماشین

  رونمایی میتسوبیشی GT PHEV :سامورایی قد بلند

تحريريه پرديس خودرو :میتسوبیشی در ادامه رونمایی از خودروهای مفهومی هیبریدی یا همان بنزینی –الکتریکی ، در نمایشگاه پاریس آخرین دستاورد خود در زمینه خودروهای هیبریدی را به نمایش گذاشت. خودروی مفهومی GT-PHEV با قلب تپنده هیبریدی، اولین شاسی بلند  هیبریدی میتسو بیشی خواهد بود که حکایت از زبان طراحی جدید محصولات این کمپانی ژاپنی دارد.

پرديس خودرو

همانطور که اشاره شد طراحی ظاهری این خودرو زبان طراحی آینده محصولات میتسوبیشی را به نمایش گذاشته  هر چند تا حدودی زیادی مانند طراحی قبلی این شرکت ژاپنی بوده که بصورت اغراق آمیزی تغییر کرده است. جلو پنچره X شکل جلو ازنسل قبلی به این خودروی مفهومی رسیده اما بدنه کاملا متورم و چراغهای بسیار باریک جلو خودرو را کاملا جسور و تهاجمی کرده است . البته اغراق در باریک کردن چراغهای جلو و عقب بی اختیاربیننده را  به یاد خود چشم بادامی های ژاپنی خواهد انداخت.

 

 میتسوبیشی GT-PHEV

میتسوبیشی GT-PHEV

 

 نمای عقب میتسوبیشی گرند تور  تشکیل شده از سپر کاملا متورم و چراغهای باریک به هم پیوسته که در عین سادگی دارای زیبایی خاصی می باشد.

 

 میتسوبیشی GT-PHEV

میتسوبیشی GT-PHEV

نمای جانبی این خودرو بدلیل شیب زیاد شیشه عقب و جلو ،حس شاسی بلند کوپه را تداعی می کنند. البته در بدنه خودرو انواع و اقسام خطوط دیده می شود که خیلی همگون نبوده و بدون اینکه  از جایی شروع شده باشد در هیچ جا هم تمام نمی شود.درب های خودرو به سبک خودروهای لوکس قدیمی به سمت هم باز شده تا دسترسی به کابین راحتر انجام شود.

 میتسوبیشی GT-PHEV

میتسوبیشی GT-PHEV

 میتسوبیشی GT-PHEV

میتسوبیشی GT-PHEV

اما کابین میتسوبیشی GT-PHEV که با رنگ زرشکی و مشکی تزیین شده است ، راننده را در بین انواع و اقسام صفحه نمایش های دیجیتال قرار خواهد گرفت.بدلیل حذف آینه های جانبی دو صفحه نمایش ، تصاویر ارسالی از دوربین های کار شده در بدنه خودرو را به نمایش می گذارند.صفحه نمایش لمسی بزرگ وسط کنسول  که وظیفه اش کاملا مشخص است. صفحه نمایش دیگر وظیفه به تصویر کشیدن دور موتور ،سرعت و اطلاعات فنی خودرو را برعهده دارد که کاملا بصورت دیجیتال می باشد.

 میتسوبیشی GT-PHEV

میتسوبیشی GT-PHEV

پیشرانه این خودروی مفهومی از نوع پلاگین هیبریدی خواهد بود که متشکل از سه موتور الکتریکی و یک موتور بنرینی می باشد . دو موتور الکتریکی در عقب و یک موتور الکتریکی در جلو خودرو نصب شده است و قدرت حاصل از ترکیب این موتور همواره به چهارچرخ منتقل خواهد شد. وظیفه ذخیره و تامین انرژی موتور های الکتریکی یک باطری جدید با ظرفییت بالا بود که با یکبار شارژ و بصورت مستقل از شعاع حرکتی 120 کیلومتر برخودار خواهد بود. میتسوبیش GT-PHEV با ترکیب این موتورها قابلیت پیمودن 1200 کیلومتر را خواهد داشت.در خصوص مقادیر خروجی این موتورها اطلاعاتی منتشر نشده است.

 میتسوبیشی GT-PHEV

میتسوبیشی GT-PHEV

کارشناسان معتقد هستند که این خودرو با تغییرات بسیار تشکیل دهنده نسل بعدی میتسوبیشی اوتلندر خواهد بود که در سالهای آینده به بازار عرضه خواهد شد.

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/07/11-08:26:58 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 54 بار
برچسب :
ميتسوبيشي GT PHEV نمايشگاه پاريس 2016 رونمايي خودرو خودروي مفهومي

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه