معرفی خودروی مفهومی Viziv 7 :بزرگترین محصول سوبارو


صفحه اصلي   مجله ماشین

  معرفی خودروی مفهومی Viziv 7 :بزرگترین محصول سوبارو

سوبارو Viziv-7

سوبارو Viziv-7

ا

تحريريه پرديس خودرو :قبل از آغاز نمایشگاه خودروی لس آنجلس   در مجله ماشین پردیس خودرو به استحضارتان رساندیم  که سوبارو قرار است در این نمایشگاه  با یک سوپرایز ویژه حاضر شود. از همین رو این شرکت در روز دوم نمایشگاه از یک کراس اور مفهومی سه ردیفه با نام Viziv-7 رونمایی کرد.

سوبارو Viziv-7

سوبارو Viziv-7

تاکشی تاچیموری یکی ازمدیران سوبارو در مراسم رونمایی این خودور گفت:سوبارو Viziv-7 بزرگترین محصول سوبارو از ابتدا تا کنون خواهد بود.نام این خودرو از  کلمات  " Vision for Innovation" برگرفته شده است که به معنای "چشم انداز نوآورانه" می باشد.

سوبارو Viziv-7

سوبارو Viziv-7

سوبارو با داشتن ابعادی برابر با 5199 میلیمتر در طول ،2030 میلمتر در عرض ،1828 میلیمتر در ارتفاع  در مقابل رقبای خود بسیار تنومند تر خواهد بود چرا که خودروهای نظیر تویوتا Kluger  با طولی برابر با 4.85 ،هیوندای سانتافه با 4.9 میلیمتر ،هوندا پایولت با 4.95 در قابل این خودرو حرفی برای گفتن نخواهند داشت.

سوبارو Viziv-7

سوبارو Viziv-7

این خودور حتی از بزرگترین خودرو های  بازار نظیر خودروی 8 صندلی شورولت تراروس با طولی برابر با 5173 هم طویلتر می باشد.

در خصوص پیشرانه های موجود برای این خودرو اطلاعات خاصی منتشر نشده است ولی احتمالا این خودرو به موتورهای 3.6 لیتری شش سیلندر و 2.0 لیتری چهار سیلندر توربو شارژر مجهز خواهد بود.

سوبارو Viziv-7

سوبارو Viziv-7

سوبارو Viziv-7  پیش نمایش از شاسی بلند آینده این شرکت ژاپنی خواهد بود که بدلیل توقف تولید کراس اور "ترابیکا" ، این شرکت در این سگمنت محصولی برای عرضه  ندارد. انتظار می رود که نسخه تجاری این خودرو در سال 2018 به بازار عرضه گردد .

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/08/28-17:47:08 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 41 بار
برچسب :
سوبارو سوباروViziv-7 نمايشگاه لس آنجلس 2016 خودروي مفهومي

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه