بهترين هاي نمايشگاه سما معرفي شدند:فورد و فيات كرايسلر همه عناوين را از آن خود كردند


صفحه اصلي   مجله ماشین

  بهترين هاي نمايشگاه سما معرفي شدند:فورد و فيات كرايسلر همه عناوين را از آن خود كردند

پرديس خودرو

تحريريه پرديس خودرو :نمایشگاه سما بهترین مکان برای برند های معتبر جهان به منظور نشان دادن توانایی های خود برای تیونینگ و عرضه تجهیزات افتر مارکت می باشد. افتر مارکت در جهان امروزی با گردش مالی بالای 31 میلیارد دلار برای خودروسازان بسیار حائز اهمیت بوده و هست از همین رو کسب عناوین برترین ها در این نمایشگاه بسیار می تواند برای آنها بسیار سود آرو باشد  چرا که خریداران خودرو مجاب می شوند که  شرکت ها برتر در این زمینه مناسبترین تجهیزات جانبی را برای خودرهایشان فراهم می کنند.

پرديس خودرو

پرديس خودرو

بنا بر رای 24هزار بازدید کننده از این نمایشگاه که همگی کارشناسان صنعت خودرو بوده اند (چرا که بازدید عوم از این نمایشگاه ممنوع است) برترین ها در بخش به شرح ذیل معرفی شدند:

جذاب‌ترین کوپه: فورد موستانگ

جذاب‌ترین هاچبک: فورد فوکوس

جذاب‌ترین تراک: فورد سری F

جذاب‌ترین شاسی‌بلند: جیپ رانگلر

جذاب‌ترین سدان: دوج چارجر

 همانطور که در نتیجه اعلام شده مشخص است فورد با کسب سه عنوان و شرکت فیات کرایسلر مالک برندهای مختلفی از قبیل جیپ و دوج ،دو عنوان اجازه نفس کشیدن را به دیگر حاضران در این نمایشگاه را ندادند.

فورد موستانگ

فورد موستانگ

فورد سری F

فورد سری F

فورد برای دومی سال پی یا پی توانست با کسب سه عنوان برتری کار خود را در این نمایشگاه به پایان ببرد. سال گذشته برای اولین بار سه عنوان برتری این نمایشگاه به یک خودرو ساز رسیده بود که فورد موفق شد این عنوان را امسال هم حفظ نماید.

جیپ رانگلر

جیپ رانگلر

فورد فوکوس

فورد فوکوس

موستانگ و جیپ رانگلر و تراک سری F را می توان موفق خودرو ها در سالهای اخیر دانست چرا که موستانگ برای 5 سال پی یا پی ،جیپ رانگلر برای هقت سال پی یا پی و سری F با شش بار توانسته مقام نخست این نمایشگاه را در بخش های مربوطه به خود اختصاص دهند.

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/08/15-09:41:20 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 28 بار
برچسب :
نمايشگاه سما برترين هاي سما

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه