SUV مفهومی تمام الکتریکی مرسدس بنز برای نمایش در پاریس


صفحه اصلي   مجله ماشین

  SUV مفهومی تمام الکتریکی مرسدس بنز برای نمایش در پاریس

suv تمام الکتریکی مرسدس بنز

suv تمام الکتریکی مرسدس بنز

تحريريه پرديس خودرو :مرسدس بنز به تازگی ویدئویی از شاسی بلند مفهومی تمام الکتریکی  منتشر کرده است که در آن بصورت مبهمی تصاویر از این محصول جدید خود را نمایش می دهد. این SUV تمام الکتریکی قرار است هفته آینده در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی گردد.

کمپانی لوگس ساز آلمانی تا کنون هیچ اطلاعاتی از این خودرو منتشر نکرده و در این ویدئو بصورت خیلی مختصر اشاره کرده است که :برای تحرک بخشیدن بیشتر به فراینده خودروهای آینده از پاریس آغاز می کنیم.

به نظر می رسد که این خودرو بر پایه و اساس سری GLC مرسدس بنز طراحی و تولید گردیده که مشخصا از یک بدنه و کابین خاص استفاده خواهد شد.

suv تمام الکتریکی مرسدس بنز

suv تمام الکتریکی مرسدس بنز

از تصاویر نمایش داده شده در ویدئو می توان به جلو پنجره مشبک و چراغهای LED اشاره کرد. همچنین طراحی داخلی این خودروی مفهموی از المان های براق سیاه و سفید در کنار نوار های نورانی آب رنگ تشکیل شده که بطور خاص بسیار مینمالیستی می باشد.

تولید و عرضه نسخه تجاری این خودرو به احتمال فراوان قبل از سال 2020 راونه بازار خواهد شد چرا که مرسدس بنز در گذشته اعلام کرده که تا سال 2020 چهار خودروی تمام الکتریی را روانه بازار خواهد کرد.

در ماه آگوست کمپانی مرسدس بنز از نام های تجاری EQA, EQC, EQE, EQG پرده برادای که ظاهرا این برندها همگی مربوط به خودرو های الکتریکی مرسدس بنز خواهد بود .قبلا کمپانی های دیگر نظیر بی ام و برندهای را مختص خودروهای الکتریکی خود ثبت کرده بودند که بی ام و برای این گونه حصولات خود سری i  را انتخاب کرده است.

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/07/07-08:16:46 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 13 بار
برچسب :
مرسدس ينز خودوي مفهومي ينز تمام الكتريكي SUV

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه