اولین عکسهای جاسوسی بی ام و سری 8 منتشر شد


صفحه اصلي   مجله ماشین

  اولین عکسهای جاسوسی بی ام و سری 8 منتشر شد

عکسها جاسوسی بی ام و سری 8

عکسها جاسوسی بی ام و سری 8

تحريريه پرديس خودرو :در مقلات قبلی در خصوص مهیا شدن بی ام و برای تولید و عرضه سری 8 اشاره کرده بودیم. سری 8 که 20 سال پیش از سبد محصولات بی ام و خارج شد و تا به امروز از آن خبری نبود در حال بازگشت به عرصه رقابت خواهد بود. بی ام و قصد دارد با سری 8 به جنگ مرسدس بنز کوپه سری S  رفته تا بتواند در این سگمنت هم حضور قدرتمند داشته باشد.

عکسهای منتشر شده از یک دستگاه بی ام و در حال تست شهری به بیرون درز کرده که نشان از یک کوپه کشیده دارداما با توجه به ابعاد بدنه این بی ام و ،تصاویر منشتر شده نمی تواند به یک سری 6 تعلق داشته باشد و به احتمال فراوان مربوط به یک سری8 می باشد. عکسهای منتشر شده در محوطه ای گرفته شده که ظاهر مربوط به تست خودروهای جدید بوده است چرا که غیر از بی ام و سری 8 بسیاری از خودروهای دیگر با پوشش استتار حضور دارند.

 

عکسها جاسوسی بی ام و سری 8

عکسها جاسوسی بی ام و سری 8

در حال حاضر نزدیکترین محصول بی ام و به مرسدس بنز سری S کوپه ،سری 6 بوده اما در حقیقت این دو رقیب هم نیستند و کلاس S یک سر و گردن لوکس تر  از سری 6 می باشد.از همین رو بی ام و سعی دارد دارد با الگو گرفته از سری 7 ،کوپه سری 6 را بر روی پلات فرم CLAR 7 بسط وتوسعه دهد تا بتواند رقیبی مستقیم برای کلاس S مهیا کند.

بی ام و مفهومی Gran Lusso

بی ام و مفهومی Gran Lusso

در سال 2013 بی ام و از یک نسخه مفهومی با نام Gran Lusso رونمایی کرده که حاصل همکاری بی ام و با Pininfarina بود. کارشناسان متعقد هستند که بسیاری از مشخصات ظاهری این خودرو را در بی ام و سری 8 جدید ملاحظه خواهیم کرد.

بی ام سری 8 در حال تست های اولیه خود بوده و ما در سال 2019 شاهد حضور آن خواهیم بود

 

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/06/30-13:20:08 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 56 بار
برچسب :
عكس جاسوسي بي ام و سري 8 Gran Lusso

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه