انتشار جزعیات پیکاپ مرسدس بنز در آینده نزدیک


صفحه اصلي   مجله ماشین

  انتشار جزعیات پیکاپ مرسدس بنز در آینده نزدیک

تحريريه پرديس خودرو :از سال گذشته میلادی شایعه ای در محافل خودرویی مبنی بر ورود مرسدس بنز به عرصه وانت پیکاپ ها منتشر شده بود.بعد از گذشت این مدت مرسدس بنز امروز تایید کرد که اطلاعات مربوط به این وانت پیکاپ را ماه جاری میلادی منتشر خواهد کرد.این اتفاق بعد از این افتاد که تصاویر جاسوس پیکاپ جدید اتحاد رنو-نیسان  منتشر شد.

طرح گرافیکی پیکاپ مرسدس بنز

طرح گرافیکی پیکاپ مرسدس بنز

منتشر شدن تصاویر منسوب اتحاد نیسان – رنو  از آن جهت دارای اهمیت می باشد که مرسدس بنز و اتحاد نیسان- رنو برای طراحی یک پلت فرم مشترک وانت پیکاپ همکاری می کنند و احتمالا خروجی این پروژه مشترک برای رنو - نیسان پیکاپNP300 خواهد بود. از همین رو به احتمال فراوان وانت پیکاپ  مرسدس بنز هم آماده رونمایی اولیه شده است.

نیسان NP300

نیسان NP300

این پیکاپ توسط دایلمر برای پاسخگویی به مشتریان اروپایی , آمریکای لاتین ،استرالیا و آفریقای جنوبی طراحی و تولید خواهد شد.

طرح گرافیکی پیکاپ مرسدس بنز

طرح گرافیکی پیکاپ مرسدس بنز

طبق اخبار منتشر شده پیکاپ مرسدس بنز در کارخانه رنو واقع در کوردبا آرژانتین و همچنین در کارخانه نیسان در بارسونای اسپانیا که در حال حاضر در حال تولید نیسان NP300 و رنو آلاسکا می باشد تولید خواهد شد.

طرح گرافیکی پیکاپ مرسدس بنز

طرح گرافیکی پیکاپ مرسدس بنز

البته این اولین همکاری کمپانی مرسدس بنز با رنو-نیسان نبوده چرا که در پروژه مشترک قبلی مرسدس بنز کلاس A و رنو-نیسان، Q30و QX30 را روانه بازار کردند.

در خصوص پیشرانه پیکاپ مرسدس بنز اطلاعاتی منتشر نشده است .اما احتمال استفاده از یکی موتور های AMG در این خودرو بعید به نظر خواهد رسید. مرسدس با توجه بازارهای های معرفی شده برای این پیکاپ از یک موتور کاملا اقتصادی و با قدرت متوسط را انتخاب خواهد کرد تا بتوانند با غولهای این سگمنت نظیر تویوتا هایلوکس رقابت کند.

عضويت در تلگرام پرديس

تاریخ خبر : 1395/07/13-09:02:33 | منبع : پرديس خودرو | بازدید : 34 بار
برچسب :
وانت بنز پيكاپ مرسدس بنز

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *

عضويت در خبرنامه